Už len pár dní a sú tu Vianoce… A my sme vďaka mnohým z vás spravili 21.12. deťom vianočný večer a vykúzlili sme  deťom hospitalizovaným v DFNsP Kramáre úsmev na tvári a každé dieťa, ktoré sa v tom čase nachádzalo v nemocnici obdržalo hračku od Vás.

Poďakovanie patrí Vám všetkým, ale najmä spoločnosti dm drogerie markt Slovensko a jej zamestnancom a aj vďaka Veveričkám a Klokanovi, ako aj vďaka spoločnosti Cetelem Slovensko, vďaka zamestnancom spoločnosti Wüstenrot Slovensko Karadžičova, vďaka p. Dietrich zo spoločnosti Telekom SK, vďaka Majk Spirit, vďaka zamestnancom spoločnosti VGD Slovakia, vďaka zamestnancov spoločnosti Henkel, samozrejme vďaka Dom Quo vadis, ako aj vďaka Vám všetkým, ktorí ste sa zapojili do našej zbierky hračiek Daruj hračku – Vianočný dobrý skutok a tiež vďaka všetkým dobrovoľníkom.

25626840_1649849211728250_8458322594768828054_oHračieeek bolo tak veľa, že sa ušlo každému dieťaťu z oddelenia neurológia, I. i II.detská klinika, kardiológia, chirurgia časť dievčatá i časť chlapci, ortopédia, onkológia, kožné, urológia, ako aj deťom v čakárni na detskej pohotovosti a aj na detskom urgentnom príjme <3.
Hračieek bolo tak veľaa, že dokonca nám ešte hračky ostali, ale nebojte sa – pekne sú odložené a čakajú na ďalšie rozdávanie, ktoré sa uskutoční už na Valentína <3
Ste úžasní, fotogalériu z rozdávania nájdete TU<<<