Pocity pred táborom sú určite u každého iné. Čo však platí u väččšiny z nás, vedúcich

Pocity pred táborom sú určite u každého iné. Čo však platí u väčšiny z nás, vedúcich, a to bez ohľadu na to, či ideme prvýkrát alebo desiaty je očakávanie, radosť a zodpovednosť.
Tento rok sa opať potvrdilo, že sa oplatí robiť dobré veci, aj keď nás to stojí istú námahu. Decká boli skvelé a my sme sa spolu s nimi tešili na každý nový deň. Veď nás čakalo množstvo úloh, súťaží, hier, zábavy, ale aj nejaké to sebazaprenie a sebadisciplína. Vďaka krásnemu počasiu, prírode a starostlivosti pani kuchárok a všetkých ostatných sme mohli načerpať veľa energie a nových síl. Návšteva Bojníc, plavenie sa plťou v Strečne, šantenie v sene na ranči, vyhliadka a plaváreň ostanú rovnako silnými spomienkami. Okrem toho sme mali počas dvoch týždňov jasnú úlohu: Využiť svoje supertalenty a ako jeden tím superhrdinov poraziť zloducha – Lokiho.

Nám sa podarilo, veríme, viac. Nielen poraziť zlo, ale odniesť si so sebou túžbu po dobre, láske a priateľstve. Nech sú naše decká zdravé, aby sme sa mohli spolu vydať ešte na veľa dobrodružstiev.

Tábor pre deti s onkologickým ochorením bol financovaný z výnosu zbierky z 16. ročníka Dňa narcisov Ligy proti rakovine. ĎAKUJEME!